За среќен и безгрижен почеток на новата учебна 2019/ 2020 година, Алт Скул организира курсеви за идните првачиња.

Посетете го Алт Скул, место каде што идните првачиња ќе добијат мотивираност, љубов кон учењето, самодоверба, ќе стекнат знаења и вештини, а вие драги родители ќе го поминете остатокот од денот  со вашите деца безгрижно и квалитетно.

Ве очекуваме, уписите се во тек!

Categories: БЛОГ

0 Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *