Новата учебната 2019/2020 година се ближи, а Вие размислувате каде да се запишете на курс по јазик? 🤔
Ние Ви нудиме сѐ на едно место!

👉 Курсеви за деца и возрасни
✅ АНГЛИСКИ ЈАЗИК
✅ ФРАНЦУСКИ ЈАЗИК
✅ ГЕРМАНСКИ ЈАЗИК
✅ ШПАНСКИ ЈАЗИК
✅ ГРЧКИ ЈАЗИК

Се гледаме наскоро!!!

Ваш,
Алт Скул  🏡

Categories: БЛОГ

0 Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *