Во нашето портфолио влезе уште еден беспрекорно организиран настан со цел да се забавуваме сите заедно. Годинава, по повод Halloween на нашиот настан учествуваа 60тина деца, маскирани од кловнови до самовили и вештерки. Забавата се одвиваше на највисоко ниво, а присутните се дружеа, забавуваа и се натпреваруваа со најразлични игри приготвени од нашиот стручен тим.

Голема благодарност за учесниците и родителите кои се потрудија да ги направат најдобрите маски, очигледно никој не штедел на креативност! Се надеваме дека успеавме да ја направиме најдобрата Halloween забава за деца. Да бидеме искрени – ги надминавте нашите очекувања, а да сето тоа остане во нашата архива се потрудија професионалците за фотографија од фото студио Колаж.

Ветуваме дека во иднина ќе бидеме уште подобри, Вие не мотивирате!

Нашата цел е да сте успешни, среќни и задоволни.

Во продолжение погледнете ја фото галеријата.

…Ваш Alt School.

Categories: БЛОГ

0 Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *