Почитувани, со цел да ви го олениме процесот на регистрација на нашата виртуелна училница, подготвивме краток видео туторијал кој може да го проследите во продолжение.

* Доколку не се прикажува видеото, користете google Chrome.

Categories: БЛОГ

0 Comments

Напишете коментар

Вашата адреса за е-пошта нема да биде објавена. Задолжителните полиња се означени со *